REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Juraj Nedorost

 

Juraj Nedorost patrí k ľuďom, ktorí si život spravia po svojom. Keď sa mu nepáčilo, že je okolo neho príliš veľa vystresovaných a uponáhľaných ľudí, rozhodol sa odísť na samotu na lazy na Modrom Kameni a založil Ovocnú Biofarmu. Navyše sa stal nadšencom a sprievodcom pobytov tme. Juraj vám dokáže, aké to pozitívne účinky na ľudí môžu takéto pobyty mať. Jeho koníčkom je aj psychológia, ktorej sa venuje viac ako 10 rokov. Okrem toho vo svojej záhrade pestuje rôzne druhy ovocia, ktoré tvoria základ jeho jedálnička. Jeho obľúbeným športom je plážový volejbal. Rád zabáva ľudí spevom a hrou na gitare, či ako ochotnícky herec Divadla Štefana Kvietika.

Prečo práve Juraj: „Juraj sa síce volá „Nedorosť“, ale v skutočnosti je samorost. Jeho myšlienky sú veľmi inšpiratívne a pozerá sa na svet vlastnou neokukanou optikou.“ (Dominika, koordinátorka rečníkov)