10

Október

Trenčín bol aj tento rok TEDx pozitív! Čo všetko ste počas jedného dňa mohli zažiť?

Myšlienky hodné šírenia ovládli Trenčiansky hrad aj tento rok. Štvrtý ročník TEDxTrenčín sa niesol v znamení témy „Plus/mínus“.

Čítať viac...
24

September

Cez prestávky nuda nehrozí. 5 tipov pre nedočkavcov

Podarilo sa vám ukoristiť lístok na tohtoročný TEDxTrenčín (gratulujeme šťastlivcom : ) ) a chcete vedieť, čo vás čaká?

Čítať viac...
4

September

3, 2, 1... registrácie na TEDxTrenčín spustené. Čo všetko vás čaká?

Ak formát TEDx poznáte, určite viete, že nejde o klasickú konferenciu, ale o celodenný zážitok všetkých zmyslov, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda.

Čítať viac...
13

August

Chceš nazrieť do zákulisia TEDxTrenčín? Staň sa dobrovoľníkom!

Blíži sa už štvrtý ročník svetového podujatia TEDxTrenčín a ty sa môžeš podieľať na jeho organizácii a nahliadnuť do zákulisia. Stačí ak nám v krátkosti napíšeš, prečo by si chcel/a byť dobrovoľníkom/-čkou na TEDxTrenčín spolu s menom a telefónnym číslom a my ťa budeme kontaktovať. Budú ťa čakať nezabudnuteľné chvíle plné inšpiratívnych myšlienok a spoznáš veľa zaujímavých ľudí.

Čítať viac...
3

Júl

Pripravujeme 4. ročník TEDxTrenčín. Čas a miesto odhalené!

Posledné mesiace úpenlivo pracujeme na príprave ďalšieho ročníka netradičnej konferencie TEDxTrenčín. Aj tento rok vám prinesieme zaujímavých rečníkov a ich myšlienky hodné šírenia, ktoré si budete pamätať ešte veľmi dlho a budete o nich diskutovať s vašimi priateľmi.

Čítať viac...
25

Október

Bez vás by sme to nedokázali

Tak, a máme po podujatí. Zážitky zostávajú, eufória pomaličky opadáva a my sa začíname pozerať vpred na ďalší ročník TEDxTrenčín. Aby som však nezabudla na dôležitú časť skladačky celého podujatia, chcela by som touto cestou poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali s realizáciou podujatia priamo na Trenčianskom hrade.

Čítať viac...
5

Október

TEDxTrenčín 2016 zarezonoval. Čo všetko ste mohli vidieť?

Trenčiansky hrad žil uplynulý víkend myšlienkami hodnými šírenia. 13 rečníkov z oblasti vedy, umenia, dizajnu či psychológie, takmer dve stovky nadšených účastníkov a sprievodné aktivity, ktoré silno rezonovali.

Čítať viac...
28

September

Zákerný test o sprievodkách TEDxTrenčín. Trúfneš si?

Drahí TEDx nadšenci, už sa dohadujete, ako pôjdete v sobotu na hrad? Už riešite, aké bude počasie a čo si oblečiete? Jednoducho už sa neviete dočkať, a tak veľmi sa tešíte, že sa neviete koncentrovať a vaše myšlienky sú v rezonančnom vytržení?

Čítať viac...
14

September

Prečo je skvelé byť dobrovoľníkom na TEDxTrenčín?

Fanúšikom formátu TEDx som už dlhé roky. Mnohé z prednášok sa vryli do mojej mysle, inšpirovali ma, či podnietili k hľadaniu ďalších informácií.

Čítať viac...
07

September

Rezonujte v štýlovom tričku TEDxTrenčín 2016 po celý rok

Zdieľanie inšpiratívnych myšlienok môžete demonštrovať počas celého roka, a to originálnym kúskom oblečenia. Fakt, že TEDxTrenčín je miesto, kde sa rodí motivácia, je už dávno známy.

Čítať viac...
05

September

5 vecí, pre ktoré sa oplatí ísť na TEDxTrenčín

Ešte nikdy ste na žiadnej TEDx konferencii neboli? A vravíte si, že nebudete strácať čas ďalšími motivačnými prednáškami, na ktoré zabudnete už po ceste domov? Omyl! TEDx rozhodne nie je tradičná konferencia.

Čítať viac...
01

Júl

Úspešné reštARTovanie s TEDxTrenčínSalónom

V piatok 24.6.2016 sa uskutočnil v poradí už druhý TEDxTrenčínSalón a celý náš tím je šťastný, koľkí z vás boli jeho súčasťou. V rámci utužovania trenčianskej komunity sa podujatie uskutočnilo počas týždňa HALA sympózium, ktoré sa nieslo v umeleckom duchu.

Čítať viac...
07

Jún

2. TEDxTrenčínSalón už onedlho. Teraz na umeleckú nôtu

Keďže do 3. ročníka TEDxTrenčín nám zostáva ešte niekoľko mesiacov a vy sa už iste neviete dočkať tej čarovnej atmosféry, inšpiratívnych rečníkov a myšlienok hodných šírenia, vymysleli sme niečo špeciálne! TEDxTrenčínSalón, teda známy TEDx event, ale v menšom.

Čítať viac...
26

Máj

Téma TEDxTrenčín 2016 odhalená! Na čo sa môžete tešiť?

Stane sa to kdekoľvek a kedykoľvek. Nezáleží na tom, či sa jedná o niečo hmotné, alebo abstraktné. Neviete presne opísať, prečo to tak je.

Čítať viac...
15

Február

3 veci, ktoré musíš vedieť skôr ako sa pridáš do tímu TEDxTrenčín

TEDx videá som vždy rada sledovala v pohodlí gauča a často so zatajeným dychom. Preto, keď prišla možnosť pridať sa do tímu 1. trenčianskeho TEDx, neváhala som ani sekundu...

Čítať viac...
26

Október

Sieň slávy pre dobrovoľníkov v Ríši divov

TEDxTrenčín 2015 je za nami. Všetko prebehlo podľa najlepších predstáv, bez neriešiteľných problémov, v prekvapivo veľkej pohode a hostia odchádzali spokojní, s dobrým pocitom, inšpiratívnymi myšlienkami a zážitkom, na ktorý tak skoro nezabudnú.

Čítať viac...
08

Október

TEDxTrenčín 2015 – Ako to vyzeralo V ríši divov?

13 rečníkov z oblasti umenia, vedy, psychológie, technológie, dizajnu. Divné aktivity, ktoré otestujú myseľ a zabavia. Stovka nadšených účastníkov, ktorými burcuje široká škála emócií. Špeciálna atmosféra Trenčianskeho hradu a myšlienky hodné šírenia, ktoré cítiť všade navôkol. Aj taká bola sobota, 3. októbra, na TEDxTrenčín. Prekvapujúca, neobyčajná, nezabudnuteľná, trošku divná, ale skutočne svetová!

Čítať viac...
30

September

Sprievodca ríšou divnou nepoznanou

Už túto sobotu sa na Trenčianskom hrade udeje zvláštny úkaz, ktorý budete mať možnosť zažiť iba raz za rok. Otvoria sa dvere do Ríše divov, kde budete potrebovať zopár tipov, ako si tento fenomén, čo najviac užiť. Zaručujem vám, že vaše myšlienky nebudú vedieť či sú MYŠ alebo LIENKY. Zdá sa vám to divné? Áno, tak to má byť. Volám sa Peťa a pomôžem vám zorientovať sa v ríši divných (sprievodných) aktivít.

Čítať viac...
23

September

Lístky na svetový TEDxTrenčín práve v predaji!

K dátumu 3.10. sa približujeme neuveriteľnou rýchlosťou a už teraz vám môžeme povedať, že sa budete výborne baviť a keby sme boli na vašom mieste, rýchlo klikáme a kupujeme lístky. Ich počet je limitovaný (100 ks) a je možné, že keď sa k tomuto článku vrátite neskôr, už nebudú.

Čítať viac...
03

September

7 dôvodov, prečo by ste na TEDxTrenčín nemali chýbať

Po ročnej pauze sa opäť môžete tešiť na deň venovaný inšpiratívnym ľuďom, jedinečným myšlienkam a ich odkazom pre ľudí, ktorí majú šancu meniť svet – pre vás. Prečo by ste ani na druhom ročníku TEDxTrenčín nemali chýbať?

Čítať viac...
20

Jún

Ako dopadol 1. ročník TEDxTrenčínSalónu?

Historicky 1. TEDxTrenčínSalón je za nami a z pohľadu nás, organizátorov, dopadol na výbornú. Celý večer sa niesol v uvoľnenej nálade, prekvapivo, bez stresov a zhonu. Do eventu sme išli s pozitívnymi pocitmi a pevnou vierou, že bude pre vás obohatením. Myslíme, že to vyšlo a táto energia sa odrazila aj na atmosfére celého podujatia. Všetko vďaka vám. :)

Čítať viac...
18

November

Prvý TED z pohľadu zákulisia a ako sa ťaží zo studne

Prvý TEDxTrenčín máme za sebou, spolu s tým správnym pocitom, že sa podarilo, čo sa malo, účastníci boli spokojní a hlavní aktéri, rozumej rečníci, tiež. Samozrejme, vždy je čo vylepšovať a nie vždy sa podarí všetko tak, ako si naplánujete... veď to poznáte.

Čítať viac...